Skip links

Kurumsal

USETECH

Üşenmez Gölgelendirme Sistemleri, yaratıcı tasarımlarıyla dış mekanlarınızı ideal yaşam alanlarına dönüştüren pergola alüminyum sistemleri üreticisidir.

Bioklimatik alüminyum sürgülü çatılar, pergolalar, sabit cam tavanlar, kış bahçeleri, cam sistemleri ve gölgeleme sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamız, müşteri portföyünü kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile sürekli genişletmektedir. Uluslararası standartlara göre üretim yapan firmamız, Avrupa standartlarına göre ürün yelpazesine sahiptir.

Teknolojiyi ve modern gelişmeleri yakından takip eden ve alanında uzman kişilerle çalışan firmamız, deneyimli yöneticileri ve pazarlama departmanı ile müşterilerini başarıyla yerine getirmektedir. Dünyanın farklı bölgelerinde, özellikle Avrupa’da kazanılan güvenle hizmet etmeye başladı.

Yenilikçi bir kurum kültürü ile yönetim ekibi, teknolojik yatırımları ve modern tasarım anlayışı ile iç ve dış pazarda saygın bir yer edinmiştir..Yenilikçi, ileri görüşlü, dürüst, çalışkan, takım çalışmasına inanan, müşteri ve kalite odaklı, insanlara değer veren ve güvenen bir şirket olmaktır.

Meslek etiği ve ahlaki değerlerimizden ödün vermeden müşterilerimiz ve çalışanlarımızla aidiyet ve güven duygusunu oluştururuz.

Misyonumuz;

Saygın bir marka olarak misyonumuz, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen güvenilir, verimli ve yenilikçi bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz;

Hizmet verdiğimiz konularda sürekli gelişme anlayışıyla kaliteli ürün ve hizmetler sunarak alanında öncü ve dinamik şirketlerden biri olmaktır.