Skip links
Tente Türleri

Tente Sistemleri ile Bahçenizi Yaza Hazırlayın

Mevsimsel şartların ülkemizde değişim göstermesi ile birlikte artık pek çok ürünler ihtiyaç hâline dönüşmeye başladı. Siz de bahçelerinizi şimdiden yaza hazırlayın.

TENTE SİSTEMLERİNİN FAYDALARI

Tente sistemleri güneşten korunmak için birebirdir. Bunun yanı sıra su sızdırmama üzerine geliştirilmiş teknolojisiyle yağmurlu havalarda da tam koruma sağlar. Üşenmez’in Tente sistemleri; Oval Tente, Raylı Tente, Otomatik Tente, Işıklı ve Geniş Açılımlı Tente modelleri sayesinde her mimari yapıya uyum sağalarak estetik bir görüntü ortaya çıkar.

TENTE TÜRLERİ NELERDİR?

Günümüzde en yaygın şekilde kullanılan tente sistemleri Pergoline Gölgelendirme Sistemleri ve Smartroof Bioklimatik Pergola Sistemleri olmak üzere ikiye gruba ayrılır.

Pergoline Gölgelendirme Sistemleri

Üşenmez Gölgelendirme Sistemleri; yapı ruhsatı gerektirmeyen, tamamı otomatik açılıp kapanabilen, dört mevsimde kullanılmak istenilen alanı hava koşullarına uyumlu hâle getiren konforlu ve şık tente sistemidir.

Smartroof Bioklimatik Pergola Sistemleri

Dış alanlara mimari ve estetik çözüm sunan Smartroof, ileri teknoloji ile donatılmıştır. Hareketli ve katlanabilir alüminyum güneş kırıcı panelleri sayesinde dört mevsim hava koşullarına göre konfora uygun şekilde ayarlanır. Bu ürünün en önemli özelliği ise enerji tasarrufu sağlamasıyla hem doğayı hem de ekonomiyi korumada katkıda bulunur.

Yorum Yap